Mēs aicinām jūs izpētīt vairāk par mūsu programmām un atklāt mūsu piedāvātās neticamās iespējas!


Summer Camp USA

Summer Camp USA programma ir kultūras apmaiņas programma, kas ļauj jauniešiem no dažādām valstīm vasarā ceļot uz ASV, lai strādātu par konsultantiem vai atbalsta personālu vasaras nometnēs. Dalībniekiem ir iespēja piedzīvot unikālu pieredzi, uzlabot savu angļu valodas līmeni, iepazīties ar jauniem cilvēkiem un iegrimt amerikāņu kultūrā, strādājot ar bērniem un piedaloties āra aktivitātēs.


Work and Travel USA

EProgramma Work and Travel USA ir kultūras apmaiņas programma, kas ļauj augstskolu studentiem vasaras brīvlaikā doties uz ASV, lai strādātu. Dalībniekiem ir iespēja iegūt algota darba pieredzi pagaidu darbos, piemēram, viesnīcās, restorānos, atrakciju parkos, kūrortos u.c. Turklāt viņi brīvajā laikā var ceļot uz dažādām Amerikas Savienoto Valstu pilsētām un apskates vietām.


Internship and Training USA

ASV programma Internship and Training ir kultūras apmaiņas programma, kas ļauj koledžu studentiem un absolventiem iegūt darba pieredzi ASV, stažējoties vai apmaksātu profesionālo apmācību. Dalībniekiem ir iespēja strādāt ASV uzņēmumos savā studiju jomā, sniedzot iespēju iegūt praktiskās iemaņas, veidot savu CV un paplašināt savu profesionālo tīklu.

Au Pair USA

Au Pair ASV programma ir kultūras apmaiņas programma, kas ļauj jaunām sievietēm ceļot uz ASV, lai dzīvotu viesģimenē un rūpētos par saviem bērniem apmaiņā pret izmitināšanu, pārtiku un iknedēļas finansiālo kompensāciju. Dalībniekiem ir iespēja iegremdēties amerikāņu kultūrā, uzlabot savas angļu valodas zināšanas un nodibināt sakarus ar viesģimeni un vietējo kopienu. Papildus bērnu aprūpes pienākumiem Au Pairs ir arī iespēja apmeklēt nodarbības vai kursus izglītības iestādē.


Summer Camp Canada

Vasaras nometnes Kanādas programma ir kultūras apmaiņas programma, kas ļauj jaunajiem meksikāņu universitāšu studentiem vasarā doties uz Kanādu, lai strādātu par konsultantiem vai apvienotu lomu nometnēs. Dalībniekiem ir iespēja izdzīvot unikālu pieredzi, uzlabot savu angļu vai franču valodas līmeni (atkarībā no reģiona), iepazīties ar jauniem cilvēkiem un iegremdēties Kanādas kultūrā, strādājot ar bērniem. Tā ir bagātinoša pieredze, kas apvieno darbu, jautrību un iespēju izpētīt Kanādu.

Mēs esam pārliecināti, ka jūs atradīsiet bagātinošu un aizraujošu pieredzi, kas atbilst jūsu interesēm un mērķiem!

Sazinies ar mums